Hulajnogi trójkołowe - idealne dla początkujących

Hulajnogi trójkołowe stanowią doskonałe rozwiązanie szczególnie dla początkujących użytkowników. Wyróżniają się one bowiem wyjątkową łatwością w sterowaniu oraz stabilnością. Niektóre z modeli zostały dostosowane tak, aby rosły wraz z dzieckiem. Posiadają one bowiem kilka wariantów kierownic, odpowiednich do wieku użytkownika. Na początek zalecana jest wersja z siodełkiem, które po pewnym czasie można odjąć. Po upływie kolejnych lat, zamienia się krótką kierownicę z okrągłym uchwytem na dłuższą w kształcie litery T.

Co więcej, w naszej ofercie znajdują się także trójkołowe hulajnogi dla dorosłych, które pozytywnie wpływają na kondycję korzystającej z nich osoby. Opracowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort oraz stabilizację, sprawdzą się jako miejski środek transportu. Specjalistyczny układ kółek, w który wyposażone są hulajnogi MICRO Mini czy też Maxi, sprawia, że kierowanie nimi jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze. Poniżej przedstawione zostały wszystkie modele oferowanych przez nas hulajnóg trójkołowych.

Wysokiej jakości hulajnogi trójkołowe

Jezdzik.com.pl oferuje rewelacyjne hulajnogi trójkołowe, które pozwolą maluszkom na posiadanie swojego pierwszego środka transportu. Gadżety te mogą być użytkowane już przez dzieci w wieku 18 miesięcy, aczkolwiek należy pamiętać, że nie każde dziecko od razu zrozumie jak obsługiwać ten sprzęt. Dzięki dwóm kółkom z przodu, jednemu z tyłu, niskiemu podestowi oraz rewelacyjnemu układowi skręcania jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla młodego sportowca. Aby mieć pewność, że dziecku nic się nie stanie podczas zabawy na hulajnodze trójkołowej, nie można zapomnieć o wyposażeniu go w wytrzymały kask, który osłoni głowę przed obrażeniami.

W ofercie naszej firmy znaleźć można szeroki wybór hulajnóg – poczynając od lekkich, wykonanych z tworzyw sztucznych dla najmłodszych, po cięższe, lecz wytrzymalsze, dla starszych dzieci. Dzięki bliskiej współpracy z marką Micro, dostarczamy naszym klientom produkty wysokiej jakości, odznaczone nagrodami w Europie oraz na świecie.

hulajnogi trójkołowe

Zalety hulajnogi trójkołowej

Jedną z najważniejszych zalet hulajnogi trójkołowej jest to jak stabilna jest ona w porównaniu do wszelkich innych środków transportu przygotowanych dla najmłodszych. Trzy stabilne kółka oraz charakterystyczny układ służący do sterowania sprawiają, że wyjątkowo trudno jest z niej spaść i zrobić sobie krzywdę. Stabilności dodaje jej także nisko zawieszony podest, który nawet w przypadku wywrotki nie wyrządzi dziecku najmniejszej krzywdy. Hulajnogi trójkołowe wykonane są z najlżejszych, lecz wytrzymałych materiałów, wobec czego mogą być dowolnie przenoszone – nie tylko przez rodziców, ale również przez korzystające z nich maluchy. Oczywiście najistotniejszym argumentem przemawiającym za zakupem tego produktu jest to, iż jest on świetnym narzędziem do ćwiczenia koordynacji i równowagi dziecka, co w przyszłości umożliwi mu szybszą naukę np. jeżdżenia na rowerze.

Bezpieczeństwo

Mimo iż pociecha nie będzie uzyskiwała porażających prędkości na swojej hulajnodze trójkołowej, warto zadbać, aby była wyposażona we wszelkie możliwe ochraniacze. Nałokietniki, nakolanniki, rękawiczki oraz kask sprawią, że nawet podczas niebezpiecznych manewrów, dziecko będzie zabezpieczone przed szkodą. W ten sposób można ustrzec się sytuacji, w której maluch zrobi sobie krzywdę i na długo zrazi się do sportu oraz wychodzenia na zewnątrz. Jeżeli propozycje założenia ochraniaczy spotykają się z wielkim sprzeciwem, należy pamiętać chociaż o kasku. Zabezpieczenie głowy jest najważniejszą kwestią podczas upadków, dlatego też przygotowaliśmy niezwykle szeroką ofertę kasków na hulajnogi trójkołowe. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl