Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja
Nowości
Hulajnoga Wyczynowa Madd MGP Origin Pro Petrol/Yellow
Hulajnoga Wyczynowa Madd MGP Origin Pro Petrol/Yellow
799,00 zł 649,00 zł
kg
ROWER RASCAL 20" TITANIUM
ROWER RASCAL 20" TITANIUM
2 299,00 zł
PUKY WUTSCH rowerek jeździk pojazd PANDA
PUKY WUTSCH rowerek jeździk pojazd PANDA
259,00 zł
Maskotka na kierownicę hulajnogi Globber DINO
Maskotka na kierownicę hulajnogi Globber DINO
49,00 zł
ROWEREK BIEGOWY CREME MIA Red Polka
ROWEREK BIEGOWY CREME MIA Red Polka
499,00 zł
Rower dzieciecy squish 18"  niebieski
Rower dzieciecy squish 18" niebieski
1 299,00 zł
szt.

IDEA ZRODZONA Z NAJBARDZIEJ PODSTAWOWEJ LUDZKIEJ POTRZEBY – PRAGNIENIA

To miało miejsce w 1989 roku.

Michale Eidson, miłośnik rowerów, bierze udział w wymagających zawodach „Hotter’N Hell 100”. To 100 milowy wyścig, odbywający się na wymagającej trasie, w potężnym upale. Woda ma zasadnicze znaczenie dla wytrzymałości organizmu i samego przetrwania. Na jednym z miejsc przeznaczonych do napełnienia bidonu, Michael Eidson, lekarz medycyny ratunkowej, decyduje się napełnić woreczek wodą i wsunąć go do białej skarpetki. Tak, zgadza się, do skarpetki. Następnie całość wrzuca do plecaka z rzeczami, umieszcza w plecaku rurkę, którą przeciąga wzdłuż ramion, przypinając ją do ubrania.

Tak rodzi się system nawadniania, nie wymagający użycia rąk. Dzięki niemu Eidson jest w stanie pić w czasie pedałowania, podczas gdy inni zawodnicy się z niego śmieją, stale napełniając swoje bidony wodą. Odwaga, przekonanie i wyobraźnia, to cechy niezbędne ku temu aby rozwinąć sprzedaż worka umieszczonego w skarpecie, sprzedawanej przez jednego człowieka, poruszającego się na motorze. Nasze podstawowe wartości wciąż pozostają niezmienne i podtrzymują wszystko to, co robimy - od wymyślania nowych kategorii nawadniania, aż po zostanie światowym liderem na rynku rozwiązań z systemem hydracji.

SPOSÓB NA PRZETRWANIE

OPERACJA: NAWODNIENIE

Jeff Wemmer, rywal Edisona, był pod ogromnym wrażeniem produktów CamelBak. Wemmer został zatrudniony w firmie w 1993 roku po czym wyruszył w podróż w celu rozkręcenia firmy oraz pozyskania nowych klientów. Legenda głosi, iż Jeff odwiedzał sklepy rowerowe od Florydy aż po Kalifornię wysyłając zamówienia faksem do głównej fabryki.

RESZTA JEST HISTORIĄ

Potrzeba było odwagi, wyobraźni a także przekonania by rozwinąć firmę od jednoosobowego sprzedawcy, który sprzedawał towar jeżdżąc na motorze aż do obecnego stanu. Nasze wartości pozostają niezmienne – rozpoczęliśmy od zaprojektowania systemu nawadniania chcąc stać się światowym liderem wśród producentów tego typu rozwiązań.

Co z osobami, które wyśmiewały pomysł Edisona? Cóż, istnieje ogromna szansa, iż posiadają produkty CamelBak wykorzystując je podczas jazdy na rowerze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl