ROWER RASCAL 20" TITANIUM

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 299,00 zł 2299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

RASCAL lub „ROŠŤÁK“ to nowa czeska marka lekkich rowerów dziecięcych klasy premium. Projekt opiera się na kilkunastoletnim rozwoju i doświadczeniu na rynku rowerów dziecięcych w sieci sprzedaży CYKLOSPECIALITY.CZ, która wprowadza tę nową markę na rynek, oraz na prace czołowego brneńskiego projektanta Jaroslava Juřice. Prawie dziesięć tysięcy dzieci - rowerzystów - przechodzi przez sklepy Cyklospecialit każdego roku, więc doświadczenia z kolarstwem dziecięcym i tło do stworzenia nowej prestiżowej marki są naprawdę świetne.

Nazwa BIKES RASCAL pochodzi z Rascal angielskie słowo - A „szelma” i takie jest motto : „Koła do odpowiednich łotrów” Rascal rowery są przeznaczone dla dzieci, które lubią ruch i daje bilans ideał sport i dzieci geometrii przy minimalnej masie i prostoty kontrola, aby rozpalić miłość do jazdy na rowerze.

Rowery dziecięce RASCAL wybierają ścieżkę jakości, a głównymi atrybutami są niska waga, napęd pasowy, wysokiej jakości materiały i udowodniona zmniejszona ergonomia dziecka . Warto zwrócić uwagę na wyjątkową wykończenie tonizujące przezroczysty lakier, który wydobywa dane i wyłączności ciepło dokładnie cięte ramek aluminiowych o dużej wytrzymałości stopu aluminium 6061

Wszystkie rowery RASCAL są scharakteryzowane przez specyficzne rozwiązania technicznego, które używa się pasa bezpieczeństwa w miejsce klasycznego łańcucha . To eleganckie, praktyczne, bezobsługowe i bezpieczne rozwiązanie, które nadaje rowerom dziecięcym RASCAL BIKES charakterystyczny charakter i na pewno zadowoli każdą duszę techniczną.

Najwyższej klasy czeski ultralekki rower dziecięcy RASCAL został zaprojektowany przez zespół Cyklospecialit we współpracy z profesjonalnymi projektantami i projektantami rowerów. Sklepy Cyklospecialit prowadzą rocznie ponad 5000 dzieci - nowych rowerzystów, tj. Doświadczenie z kolarstwem dziecięcym i zaplecze do stworzenia nowej prestiżowej marki RASCAL BIKES są naprawdę duże, a rowery Rascal z wielkimi ambicjami trafiają także na rynki eksportowe.

Wybierając rower Rascal, będziesz wspierać świeżą czeską markę, a jednocześnie dostaniesz naprawdę doskonały produkt dla dzieci pod każdym względem!

Rower dziecięcy premium czeskiej marki RASCAL BIKES! Bardzo niska waga 7,9 kg, napęd pasowy, wąski widelec, 3-biegowa przerzutka Sturmey Archer i inne techniczne przygody w pięknym płaszczu w kilku kolorach. Szczotkowana aluminiowa rama z półprzezroczystym zabarwieniem i zmniejszoną ergonomią dziecka idealna dla dzieci  w wieku 4-7 lat

Specyfikacja:

 • Koła: 20 "
 • Wiek: 4 - 7 lat
 • Długość nogawki wewnętrznej: 50 cm
 • Minimalna wysokość dziecka: około 110 cm
 • Rama: szczotkowane aluminium AL6061
 • Widelec: AL - 75 mm wąski
 • Uchwyty: Rascal
 • Pas: Bramy
 • Hamulce: Tectro
 • Konwerter: NAPĘD PASOWY
 • Kaseta: NAPĘD PASOWY
 • Przerzutki: Sturmey Archer
 • Przerzutka tylna: 3-biegowy Sturmey Archer RS-RF3
 • Płaszcze: KENDA ALL GRIP LIGHT
 • Waga: 7,9 kg

WAGA NAPRAWDĘ MA ZNACZENIE ...

Zwłaszcza dla małych dzieci - początkujących rowerzystów, waga i łatwość prowadzenia roweru są absolutnie niezbędne. Małe dziecko często waży mniej niż 20 kg i niestety większość dostępnych na rynku rowerów dla dzieci w tym wieku waży 11 kg lub więcej ...

... to tak, jakby osoba dorosła o wadze 80 kg jeździ na rowerze o masie 50 kg! Jak podobałaby ci się jazda na tak ciężkim rowerze? :-)

Do rowerów Rascal używamy specjalnego stopu aluminium 6061 o wysokiej wytrzymałości , który sprawia, że ramy są mocne, a jednocześnie bardzo lekkie.

To samo dotyczy wyboru komponentów - aby osiągnąć całkowitą minimalną masę roweru dziecięcego, używamy komponentów RASCAL najwyższej jakości, takich jak aluminiowe dźwignie hamulca, aluminiowe pedały i wiele innych do dłoni dziecka. Nadal pracujemy nad ciągłym rozwojem i ulepszaniem komponentów itp.!

ROZWAŻ TO! :-)

ROWERY DZIECIĘCE RASCAL W PIERWSZYCH MODELACH Z PEDAŁAMI WAŻĄ OD 5,5 KG! POŁOWA TEGO, CO ROWERY DZIECIĘCE POWSZECHNIE SPRZEDAWANE ...

Łatwość pedałowania dziecka jest również ważna, aby nie zamarzł, a nie tylko popychał

koło ...

Jednak zalety paska nie tylko zmniejszają wagę. Działanie pasa jest płynne i ciche i daje mniejszy wpływ na początku pedałowania. Ponadto nie muszą być smarowane i konserwowane, co eliminuje brudne spodnie. Korzystanie z paska jest również bezpieczniejsze w obsłudze i podważaniu paluszków :)

Produkty powiązane

ROWER RASCAL 16" TITANIUM ROWER RASCAL 16" TITANIUM
Cena: 1 899,00 zł
ROWER RASCAL 16" AQUAMARIN ROWER RASCAL 16" AQUAMARIN
Cena: 1 899,00 zł
ROWER RASCAL 16" RASPBERRY ROWER RASCAL 16" RASPBERRY
Cena: 1 899,00 zł
ROWER RASCAL 14" FLAME ROWER RASCAL 14" FLAME
Cena: 1 889,00 zł
ROWER RASCAL 14" AQUAMARIN ROWER RASCAL 14" AQUAMARIN
Cena: 1 889,00 zł
ROWER RASCAL 16" FLAME ROWER RASCAL 16" FLAME
Cena: 1 899,00 zł

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium