Hulajnogi Mini Micro dla najmłodszych dzieci

W tej kategorii można znaleźć rozmaite hulajnogi Mini Micro przeznaczone dla najmłodszych maluchów. Wiemy, że im wcześniej rozpocznie się naukę jazdy, tym lepiej się ją opanuje. Zdają sobie sprawę z tego również rodzice, którzy bardzo często wybierają dla swojej pociechy hulajnogę Mini Micro. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie modele, które mogą być używane już przez roczne dzieci.

Ze względu na zamontowanie specjalnego regulowanego siedziska, już tak małe dziecko będzie mogło z niego skorzystać. Gdy dziecko podrośnie, ten sam model może służyć jako hulajnoga idealnie dopasowana nawet do przeciętnego pięciolatka. Zależy nam na tym, aby dzieci już od najmłodszych lat uczyły się spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, dlatego oferujemy hulajnogi Mini Micro. Te trójkołowe rozwiązania są przygotowane z ogromną starannością o każdy detal, aby maluchy mogły z nich korzystać bez najmniejszego problemu. Szeroki wybór modeli, które różnią się przede wszystkim kolorem oraz możliwością zamontowania siedziska, sprawi, że każdy rodzic znajdzie hulajnogę dla swojej pociechy.

Solidne hulajnogi Mini Micro dla najmłodszych

Micro jest Szwajcarską firmą, która projektuje oraz produkuje jedne z najpopularniejszych hulajnóg na rynku, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Hulajnogi Mini stworzone przez tę firmę to wykonane z materiałów najwyższej jakości gadżety, które pozwalają najmłodszym na szybsze przemieszczanie się na zewnątrz. Wyposażone w trzy kółka oraz mechanizm opierający się na wykorzystaniu samego ciężaru ciała dziecka do skręcania są niesamowicie bezpieczne. Pociecha, która nauczy się balansować na hulajnodze posiądzie zwiększone umiejętności utrzymywania równowagi, które są przydatne w wielu innych sportach.

Dzięki swojej specyficznej budowie hulajnogi Mini Micro polecane są najmłodszym dzieciom – już dwulatki mogą z niej korzystać bez najmniejszych przeszkód. Są stabilne i umożliwiają naukę panowania nad własnym ciałem już od najwcześniejszych lat. Dla pociech, które mają jeszcze problemy z chodzeniem, można znaleźć egzemplarze ze specjalnie przygotowanym siedziskiem – jego użytkowanie odbywa się w podobny sposób co rowerka biegowego.

hulajnogi

Budowa hulajnogi Mini Micro

Hulajnogi Mini Micro są rewelacyjnym gadżetem dla maluszków, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, a jednocześnie nie potrafią jeszcze poruszać się na rowerkach. Zamontowany w nich rewelacyjny mechanizm skręcania, uczy utrzymywania równowagi w bardzo naturalny sposób. Podczas jazdy bardziej należy polegać na balansowaniu ciałem niż na bezmyślnym skręcaniu przy pomocy kierownicy. Mechanizm jest dodatkowo zabezpieczony obudową, tak aby nie uległ żadnej awarii podczas jego użytkowania czy niesprzyjających warunków atmosferycznych. Każda hulajnoga Mini Micro wyposażona jest w wysokiej jakości wytrzymałe kółka, które pozwalają na gładkie "sunięcie" po różnorodnych powierzchniach. Wykonany ze wzmocnionego włókna szklanego podest, wraz z kółkami, absorbuje wszelkie nierówności na pokonywanej przez dziecko drodze.

Zabawka doskonała

Ten szwajcarski wynalazek zyskał ogromną popularność na całym świecie oraz zdobył szereg nagród honorujących go jako zabawkę roku. Został on opracowany przy współpracy techników oraz lekarzy, którzy wspólnie stworzyli wspierający rozwój dziecka gadżet. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu powstały hulajnogi Mini Micro, których sterowanie wymaga balansowania ciałem. Takie rozwiązanie pozwala poprawiać motorykę oraz rozwijać zmysł równowagi i koordynację. Zabawki występują w niezwykle bogatej gamie kolorystycznej, wobec czego można mieć pewność, iż każdy maluch znajdzie hulajnogę odpowiadającą jego gustowi. Nasz sklep przygotował szeroką ofertę tych gadżetów, w związku z czym zapraszamy serdecznie do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium